Logo Bonus Buton Açıklama

500TL

BONUS

Giriş Yap %100 Hoşgeldin Bonusu - Max 500 TL

Para Yatırma

Elexbet Para Yatırma


giriş

Finansal hareketlilik konusunda, elexbet sitesi uluslararası piyasada kullanılan, tercih edilen bütün sistemler ile ihtiyaçlara cevap vermektedir. Elexbet para yatırma anlayışında, uluslararası piyasada geçerli olan elektronik ön ödemeli kartların, sanal cüzdanların ve yine uluslararası piyasada geçerli olan bankacılık işlemleri ile kredi kart seçeneğinin kullanıldığı görülmektedir. Her bir seçeneğin kullanılmasında dikkat edilmesi gereken detay, kullanılan para birimi, kullanılacak minimum para yatırma miktarları ve üyelerin kendi adına ait hesaplara ya da sistemlere sahip olmasıdır.

Elexbet Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Para yatırma işlemi, elexbet sitesi ana sayfası üzerinden gerçekleşecektir. Elexbet para yatırma işlemini gerçekleştirmeniz için, hesabınıza giriş yapmalı ve hesap içerisinde bulunan para yatır bölümünü tercih etmelisiniz. Burada seçim işlemini gerçekleştirdiğinizde, sıralanmış seçeneklerin karşınıza çıkarıldığını göreceksiniz. Hangi sistem ile para transferi işlemini gerçekleştirmeyi düşünüyor iseniz, o sistemin adı üzerinden seçim işlemini gerçekleştirmelisiniz.

Seçim işlemini yapar yapmaz, hemen alt kısımda küçük bir pencere açılacaktır. Açılan bu pencere para yatırma talep formu olarak isimlendirilmiştir. Bu sisteme ait işlemleri gerçekleştirdikten sonra, hesap numarası, kart numarası ve benzeri sistemleri ya da ifadeleri girdikten sonra, alt kısımda bulunan küçük kutuya transfer edeceğiniz para miktarını yazmanız yeterlidir. Onay verdikten sonra, sistemin çalıştığını transfer sürecinin başladığını göreceksiniz.

Elexbet Para Yatırma İşlem Süresi

Elbette yukarıda bahsedilen işlemi gerçekleştirdiğiniz an, para yatırma talep formu müşteri hizmetlerine iletilmiş olacaktır. Elexbet para yatırma işlemi hakkında, müşteri hizmetleri gerekli incelemeyi yapacak, doğru şahsın, gerçek şahsın kendi hesabına uygun limitlerde para yatırma işlemini yapıp yapmadığı, kontrol edilecektir. Kontrol sistemi ile birlikte, gönderilen para hesaplara geçirilecektir. Paranın hesaplara geçirilmesi yani kontrol sisteminin tamamlanması ve transfer sürecinin gerçeğe dönüşmesi konusunda ise, işlem süresi sistem bazında değişiklik gösterebilir.

Cepbank için 20 dakika, banka havalesi için 15 dakika maksimum işlem süreleri bulunmakta, paykasa ya da astropay gibi elektronik ön ödemeli kartlar gerçekleşme süresi ile birlikte, sanal cüzdanlar ile yapılacak transferlerin gerçekleşme süresi anında olacaktır. Kredi kartı ile para yatırma işlemini gerçekleşme süresi ise, tıpkı havale yönteminde olduğu gibi maksimum 15 dakika olacaktır.