Logo Bonus Buton Açıklama

500TL

BONUS

Giriş Yap %100 Hoşgeldin Bonusu - Max 500 TL

Kaydol

Elexbet Kaydol


giriş

Elexbet sitesinde hesap açabilmeniz için, bu site ile bilgi paylaşımı yapmanız, yani sizden istenilen bilgileri vermeniz ve üye kayıt formu olarak ifade edilen belgeyi tam anlamı ile doldurup, kontrol edip, site yönetimine resmi anlamda başvuru yapmanız gerekecektir. Elexbet kaydol işleminde kullanılan belge, site genelinde hesap açma belgesi ya da üyelik kayıt formu şeklinde ifadeler ile kullanılmaktadır. Bu belgeyi doldurmaya başlamadan önce, üye olabilmeniz için gerekli şartları sağladığınızdan emin olmanız gerekecektir.

Elexbet Kayıt Şartları

Elexbet sitesi ana sayfasında bulunan üye ol butonu üzerinden hareket ederek, elexbet kaydol işlemine başlamadan hemen önce, belirli kayıt şartlarını sağladığınızı görmeniz gerekecektir. Türkiye için 18 yaş sınırı şeklinde bir kural bulunmaktadır. İlerleyen aşamalarda hesap doğrulama işlemi ile karşılaşma ihtimaline karşı, 18 yaşın altında bulunuyor iseniz, hesap açmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Aynı aile fertleri üzerinden, daha önce herhangi bir şahıs tarafından hesap açılmamış olması gerekecektir. Açılan hesap bulunuyor ise ve elexbet sitesi tarafından iptal edilmiş ise, üyelik kayıt formunu doldurup, göndermenize gerek yoktur. Aynı ikametgah ve ip adresi üzerinden, farklı soy isim olsa da, daha önce herhangi bir şahıs tarafından hesap açılmamış olması da gerekecektir. Eğer bu şartları sağladığınızı görüyor iseniz, bu aşamadan sonra üyelik kayıt formunu açıp, doldurmaya başlayabilirsiniz.

Elexbet Üyelik Başvurusu

Elexbet kaydol işlemlerinde başvuru, belge olarak ifade edilen üyelik kayıt formunun doldurulup, gönderilmesi şeklinde belirlenmiştir. Bu formu doldurup gönderdiğinizde, site yönetimine resmi anlamda başvuruyu gerçekleştirmiş olursunuz. Site yönetimi tarafından yapılacak inceleme, en fazla 3 ya da 4 dakika sürecektir. Bu süreç geçildiği anda, elektronik posta adresine bakar iseniz, müşteri hizmetleri tarafından sizlere gönderilen bir aktivasyon linki yani bir elektronik posta olduğunu göreceksiniz.

İlk defa elexbet giriş işlemini gerçekleştireceğiniz bir adres gelmiştir. Elektronik posta adresinize gelen bu link üzerinden, elexbet giriş işlemini yapmanız talep edilecektir. Bu sayede sistem tanımlaması, ip tanımlaması devreye girecek ve site sizi tanıyacak, giriş işlemi yaptığınızda, doğrudan işaretlemeniz durumunda, kullanıcı adınız ekrana gelecektir.