Logo Bonus Buton Açıklama

500TL

BONUS

Giriş Yap %100 Hoşgeldin Bonusu - Max 500 TL

Canlı Destek

Elexbet Canlı Destek


giriş

Yardım taleplerin karşılanması, görüş belirtilmesi, şikayet konularının iletilmesi, promosyon taleplerinin gündeme getirilmesi ve benzeri konularda, elexbet canlı destek hattı ile üyeleri karşılamaktadır. Bu bölüm üzerinde yapılacak görüşmelerde, müşteri temsilcisi tamamen üye odaklı bir prensip ile çalışmakta ve kullanıcıların her türlü ihtiyacına cevap verme anlayışını, net bir şekilde ortaya koymaktadır.

Elexbet Canlı Destek

Bağlantı penceresi, görüşme penceresi ya da sohbet penceresi görüşme yapılacak bölümü işaret etmektedir. Elexbet canlı destek olarak ifade edilen bir sohbet ortamı olarak da tanımlanması mümkündür. Bu bölümü açabilmeniz için, elexbet giriş işlemi ile birlikte, ana sayfanın sağ alt köşesine bakmanız ve 7/24 canlı destek yazısı üzerinden tıklama olarak ifade edilen seçim işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Mevcut ekran görüntüsü değişmeyecektir. Sağ taraftan yukarıya doğru küçük bir beyaz pencere açılacaktır. Açılan pencerenin en üst bölümünde, elexbet canlı yardım yazısının olduğu görülecektir. Altında canlı yardım bölümü ile irtibat kurabileceğiniz seçeneklerin sıralanmış olduğu dikkat çekecektir. Bu konuda görüşmeye başla şeklinde buton üzerinden, aktif bir sohbetin gündeme getirildiği de görülmektedir.

Elexbet Canlı Destek Görüşme Şartları

Elexbet canlı destek olarak hazırlanmış bölüm ile görüşme gerçekleştirilmesi için, yerine getirilmesi gereken tek şart, elexbet sitesi üzerinde bir hesap açılması yani elexbet üyelik işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. Bu bölüm üye olan şahıslara daha sağlıklı, daha kaliteli ve daha hızlı hizmet vermek amacıyla hazırlanmış bir bölümü işaret etmektedir.

Ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği sitede zaman kaybının yaşanmaması açısından, bu yönde bir uygulamanın gündeme getirildiği dikkat çekmektedir. Üye olmayan şahısların canlı destek hattını kullanamaması, yanlış anlaşılmaması gereken bir konudur. Detayları belirtilmiştir. Yoğun bir şekilde kullanılan şahısların olması nedeni ile alınan tedbirlerin bulunduğu ve bu tedbirlerin içerisinde, yoğunluğunun azaltılması amacı ile üye olmayan şahıslara bu alanın kullanımının kapatıldığı görülmektedir.

Departmanlar yani müşteri hizmetlerinden yardım talep edilecek konular yönünde herhangi bir bölünme meydana getirilmemiştir. Doğrudan müşteri hizmetleri temsilcisine ulaşma şansı yaratılmıştır. Finansal işlemler ya da promosyonlar yardım talepleri ya da şikayet konuları şeklinde alt başlıklar meydana getirilmemiş, bütün müşteri hizmetleri temsilcileri, kullanıcıların karşısına aktif bir şekilde çıkarılmıştır. Dolayısı ile departman seçimi yapmanıza gerek yoktur.